Teknik Bilgiler

E.C.A Scot ER 37 Arıza Kodu

Scot E.C.A Scot kombi ER 37 Hata kodu Boiler Chip Card’ın güncelleme hatasını bildiren arıza kodudur.Arızanın çözümü ve onarımı için servisimizi arayınız.

E.C.A Scot ER 35 Arıza Kodu

Scot E.C.A Scot kombi Boiler Chip Card’ın takılmadığını ya da çıkartıldığını belirtir. Servismizi hemen aramalısınız.

E.C.A Scot ER 34 Arıza Kodu

Scot E.C.A Scot kombi Er 34 hata kodu Boiler Chip Card’ın uyumlu olmadığı ya da yanlış takıldığı anlamına gelir. Kesin çözüm için servisi arayın.

E.C.A Scot ER 88 / ER 98 / ER 99 Arıza Kodu

Scot E.C.A Scot kombi ER 88 / ER 98 / ER 99 hata kodunun birçok sebebi olabilir. Kombiyi resetleyiniz. Resetleme işleminden sonra hata kodu gitmez ise servisimizi arayarak yardımcı olabiliriz.

E.C.A Scot ER 97 Arıza Kodu

Scot E.C.A Scot ER 97 Hata kodunun sebebi bilinmez. Resetleme sonrası arıza devam ediyorsa servisimizden yardım alın.

E.C.A Scot ER 96 Arıza Kodu

Scot E.C.A Scot ER 96 hata kodu kombiye birçok defa resetleme uygulandığında görülür. Kombiyi kapatıp bir süre bekledikten sonra çalıştırın.

E.C.A Scot ER 95 Arıza Kodu

Scot E.C.A Scot kombi ER 95 hata kodu sistemin programlama moduna geçtiği anlamına gelir. Önce resetleme yapın. Resetleme sonrasında hata kodu devam ederse servisi arayın.

E.C.A Scot ER 36 Arıza Kodu

Scot E.C.A Scot kombi ER 36 hata kodu ek üretim sorunu oluştuğunu belirten bir arıza durumudur. Bu durumda cihazınız çalışmaz. Arıza devam ederse servisi yardımı alın.

E.C.A Scot ER 32 Arıza Kodu

Scot E.C.A Scot Kombi ER 32 hata kodu elektrik voltajının 170 Vat ile 255 Vat aralığı dışında ise bu arıza kodu görülür. Dairenizin elektrik voltajını kontrol ettirin. Eğer arıza devam ediyorsa servisimizle irtibata geçiniz.

E.C.A Scot ER 30 / ER 31 Arıza Kodu

Scot E.C.A Scot kombi ER 30 / ER 31 hata kodu ile karşılaşınca Öncelikle cihazı birkaç resetleyin. Resetleme sonrasında sonuç değişmiyorsa veya arıza devam ediyorsa servisimizten yardım alın.