Başakşehir Demirdöküm Servisi

Başakşehir Demirdöküm kombi servisi için şimdi destek hizmeti çağırabilirsiniz. Demirdöküm kombi bakım ve onarım özel destek hizmetlerimiz sayesinde hızlı servis desteği alabilirsiniz. Arayın Başakşehir Demirdöküm Kombi Servis özel destek hizmetleri hemen size gelsin.

Başakşehir Demirdöküm Servis0212 423 1991

Profesyonel Servis

Başakşehir Demirdöküm servisi ihtiyacınız olan zamanda yanınızda, sizlere bir telefon kadar uzağız. İhtiyacınız olan Kombi Servis Desteği Hep Yanınızda.

1 Yıl Garanti

Kombi servis, yapılan işlemlerde 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vardır.

Hijyen

Uzman ekibimiz hijyen eğitimini almıştır. Sağlığınıza önem veriyoruz.

Başakşehir Demirdölüm Servisi, Kombi ve Klima Servis Hizmetleri

Başakşehir Demirdöküm Kombi Tamiri

Demirdöküm kombi tamirinde çalışma şeması ve kontrol parçaları :

1. Fan 2. Ana Eşanjör 3. Limit Termostat 4. Isıtma Sensörü 5. Kullanım Suyu 6.Gidiş Hidrolik Bloğu 7. 3 Bar Emniyet Ventili 8. Su Basınç Anahtarı 9. Yakıcı 10. Gaz Valfi 11. Akış Sensörü 12. Su Doldurma Musluğu 13. Akış Türbini 14. Manometre 15. Dönüş Hidrolik Bloğu 16. Sirkülasyon Pompası 17. 3 Yollu Motorlu Vana 18. Kapalı Genleşme Tankı 19. Taze Hava Girişi 20. Atık Gaz Çıkışı

Başakşehir Demirdöküm Kombi Bakım Bilgileri

Demirdöküm kombi bakım Başakşehir içerisinde 2 zamanlı yapılması gereken bir durumdur. Yaz ve Kış ayları için kombi bakımlarının yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Demirdöküm kombi cihazları ve petek bakımlarını yapmaktayız.

Başakşehir Demirdöküm Kombi Servis Müşteri Hizmetleri

Başakşehir Kombi Tamir Şeması
Başakşehir Kombi Tamir Şeması

Başakşehir Demirdöküm Kombi Yedek Parça Bilgisi

Demirdöküm Kombiler için Başakşehir içerisinde yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Demirdöküm markalarının Yedek parça temini konusunda bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Başakşehir Kombi Servis Özel Destek Verilen Markalar

Koronavirüs Tedbirleri Duyurusu

Servisimiz pandemi sürecinde hijyen kurallarına uygun olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ailenizin sağlığı bizim için çok önemlidir. Servis kayıtları sırasında karantina durumunda olan aileler için özel olarak bilgilendirme yapılaması önemle rica olunur. Ekibimiz cihazlarınızın servisimize teslim sırasında dezenfekte etmektedir.