Başakşehir Baymak Kombi Servisi

Başakşehir Baymak kombi servisi için şimdi destek hizmeti çağırabilirsiniz. Baymak kombi bakım ve onarım özel destek hizmetlerimiz sayesinde hızlı servis desteği alabilirsiniz. Arayın Başakşehir Baymak Kombi Servis özel destek hizmetleri hemen size gelsin.

Profesyonel Servis

Başakşehir Baymak Kombi servisi ihtiyacınız olan zamanda yanınızda, sizlere bir telefon kadar uzağız. İhtiyacınız olan Kombi Servis Desteği Hep Yanınızda.

1 Yıl Garanti

Kombi servis, yapılan işlemlerde 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vardır.

Hijyen

Uzman ekibimiz hijyen eğitimini almıştır. Sağlığınıza önem veriyoruz.

Başakşehir Baymak Kombi Bakım Hizmetleri
Başakşehir Kombi Tamir Şeması

Başakşehir Baymak Kombi Tamiri

Baymak kombi tamirinde çalışma şeması ve kontrol parçaları :

1. Fan 2. Ana Eşanjör 3. Limit Termostat 4. Isıtma Sensörü 5. Kullanım Suyu 6.Gidiş Hidrolik Bloğu 7. 3 Bar Emniyet Ventili 8. Su Basınç Anahtarı 9. Yakıcı 10. Gaz Valfi 11. Akış Sensörü 12. Su Doldurma Musluğu 13. Akış Türbini 14. Manometre 15. Dönüş Hidrolik Bloğu 16. Sirkülasyon Pompası 17. 3 Yollu Motorlu Vana 18. Kapalı Genleşme Tankı 19. Taze Hava Girişi 20. Atık Gaz Çıkışı

Başakşehir Baymak Kombi Bakım Bilgileri

Baymak kombi bakım Başakşehir içerisinde 2 zamanlı yapılması gereken bir durumdur. Yaz ve Kış ayları için kombi bakımlarının yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Baymak kombi cihazları ve petek bakımlarını yapmaktayız.

Başakşehir Baymak Kombi Servis Müşteri Hizmetleri

Başakşehir Kombi Tamir Şeması
Başakşehir Kombi Tamir Şeması

Başakşehir Baymak Kombi Yedek Parça Bilgisi

Baymak Kombiler için Başakşehir içerisinde yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Baymak markalarının Yedek parça temini konusunda bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Başakşehir Kombi Servis Özel Destek Verilen Markalar

Koronavirüs Tedbirleri Duyurusu

Servisimiz pandemi sürecinde hijyen kurallarına uygun olarak çalışmalarına devam etmektedir. Ailenizin sağlığı bizim için çok önemlidir. Servis kayıtları sırasında karantina durumunda olan aileler için özel olarak bilgilendirme yapılaması önemle rica olunur. Ekibimiz cihazlarınızın servisimize teslim sırasında dezenfekte etmektedir.